Wydarzenia


Starszaki wraz z uczniami SP zaprezentowali  z okazji Dnia Babci i Dziadka dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej "Biały Potok" w Trzemeśni przedstawienie pt."1:0 dla nieba"

Wkrótce Boże Narodzenie, my zaczęlismy już przygotowania - pieczemy pierniczki na choinkę. To  etap  końcowy naszej kulinarnej przygody - na foto relację zapraszamy do Galerii.

Zosia i Julia Kowal wykonały piękną szopkę na Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych, która z etapu gminnego zakwalifikowała się do II etapu w Sieprawiu. Gratulujemy dziewczynkom

i zapraszamy do oglądania szopki w Galerii.

Byliśmy bardzo grzeczni, dlatego Święty Mikołaj przyniósł nam duuuużo prezentów. Dziękujemy

"Kochasz dzieci, nie pal śmieci" to hasło akcji ekologicznej zorganizowanej z okazji obchodzonego w listopadzie Dnia Czystego Powietrza. Z tej okazji uczniowie klasy V przygotowali dla przedszkolaków  zabawę edukacyjną „Piecuszka boli brzuszek”, w której maluchy mogły przekonać się  czym można „nakarmić” piec. Piec dziękował każdemu dziecku za pyszne jedzonko cukierkiem, a jęczał i płakał gdy dostawał rzeczy, które mu szkodzą. Ta zabawa bardzo podobała się  przedszkolakom. Chętnych do nakarmienia pieca było więc bardzo wielu. 

 Konkurs na Marchewkowego Cudaka rozstrzygnięty. Zapraszamy do Galerii.

 

 

"Dzień Marchewki" - zapraszamy do obejrzenia w Galerii foto - relacji    z tego wydarzenia.

Julka Kowal i Julka Radoń reprezentowały nasze przedszkole na III Gminnym Konkursie Piosenki Religijnej "Błogoslawieni Miłosierni" zajmując III miejsce. Gratulujemy

Święty Mikołaj, który  u nas gościł podarował Przedszkolakom bilet do Gibolandu. Dziękujemy Święty Mikołaju, zabawa była wspaniała!

Nagrodzona szopka
Nagrodzona szopka

Szopka wykonana przez Julkę Radoń zajęła I miejsce w Gminnym Konkursie Szopek w kategorii Przedszkola. Julci gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów tym razem w Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w Sieprawiu. 

 

Zapraszamy Rodziców na spotkanie w dn.30.09.2015r. godz. 17.00

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy w pięknie wyremontowanych salach.